Menu

У соборі Святого Юра молитимуться за передчасно народжених дітей

  • Джерело: Львівська Газета
14-11-17-5.jpg
У п’ятницю, 17 листопада, о 18:00 в Архикатедральному Соборі Святого Юра буде звершено Божественну Літургію з нагоди Всесвітнього дня недоношених дітей

Під час Літургії молитимуться за родини, в яких народилися недоношені діти, а також за працівників неонатальних закладів, що опікуються такими дітками.

У спільній молитві, крім батьків і дітей, також візьмуть участь і працівники відділень інтенсивної терапії новонароджених та патології недоношених новонароджених дітей, що функціонують у структурі Львівської обласної клінічної лікарні.

Саме за ініціативою лікарів у цей день, особливий для родин, де передчасно народилися дітки, відбудеться така важлива спільна молитва за їхнє здоров’я та благополуччя.

17 листопада у світі відзначають Всесвітній день недоношених дітей. Глобальний звіт Всесвітньої організації охорони здоров’я акцентує увагу, що щорічно у світі передчасно народжується близько 15 мільйонів новонароджених – більше, ніж кожний десятий новонароджений світу. Всі новонароджені є вразливими, але передчасно народжені діти вразливі найбільше. Багато з них вимагає особливої уваги, щоб просто залишитися живими. Такі дітки потребують не тільки спеціалізованої медичної допомоги, а й молитви за їхнє здоров’я та благополуччя. Родини, в яких передчасно народилася дитина, у свою чергу, потребують турботи і підтримки не тільки з боку медиків, а й суспільства загалом.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами