Menu

Не платиш аліменти – рий окопи: пропозиція управління юстиції Львівщини

  • Джерело: Вголос
Управління юстиції у Львівській області вважає, що злісних неплатників аліментів варто відправляти у будівельні батальйони - рити окопи. А відповідні кошти за роботи з держбюджету скеровувати на погашення аліментів. Про це під час прес-конференції на тему: «Як стягуватимуть аліменти по-новому? Топ-50 злісних неплатників аліментів на Львівщині» у вівторок, 14 листопада, розповів начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, таку пропозицію запропонували включити до законопроекту про посилення заходів щодо права дитини на належне отримання аліментів, розробленого міністром юстиції України Павлом Петренком та нардепами.

 «Цей законопроект мають розглянути у ВРУ у наступні тижні», - зазначив Ярослав Жукровський.

Також він розповів, що серед основних заходів, передбачених у  законопроекті, – заборона водіння автомобілем і позбавлення водійських прав злісних неплатників аліментів; заборона використання зброї, зокрема мисливської; виконання громадських робіт тощо.

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами