Menu

На Львівщині «полюватимуть» за злісними неплатниками аліментів

  • Джерело: Вголос
Управління юстиції Львівщині має намір організувати мобільні бригади за участі правоохоронців, які «полюватимуть» за окремими боржниками, що не сплачують аліменти на користь своїх дітей. Про це під час прес-конференції на тему: «Як стягуватимуть аліменти по-новому? Топ-50 злісних неплатників аліментів на Львівщині» у вівторок, 14 листопада, розповів начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, в управлінні юстиції Львівщини розробили перелік топ-50 злісних неплатників аліментів на території області. Найбільша сума заборгованості становить 818 тисяч грн.

Також додав: «У 2017 році у Львівській області стягнуто 55 млн грн заборгованості по аліментах. Проте орієнтовно 2-3 тисячі дітей не отримують вчасно аліментів, які батьки не сплачують протягом понад 3 місяців. Загалом мінімальна сума аліментів в місяць на одну дитину становить 700 грн».

За його словами, на Львівщині є і випадки, коли за борг по аліментах реалізовують майно. Наприклад, у Перемишлянському районі цьогоріч реалізовано будинок за борг у сумі 100 тис грн по сплаті аліментів. Він перейшов у власність матері».

Розповів Ярослав Жукровський і про те, що на Львівщині звернень до суду про обмеження права виїзду батьків за кордон налічують щодо 2300 боржників. Проте лише 30% подань державних виконавців суди задовольняють.

Також начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області додав і те, що у 2016 році державні виконавці внесли 845 подань до правоохоронних органів про відкриття кримінальних проваджень щодо боржників та осіб, що не виконують судові рішення. Проте відкрито всього 171 кримінальне провадження і винесено лише 2 вироки. 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами