Menu

Єдину диспетчерську «швидкої» Львівщини обіцяють запустити до кінця року

  • Джерело: ЗІК

Єдина диспетчерська Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф має запрацювати до кінця року у тестовому режимі.

Про це 14 листопада на брифінгу повідомив голова ЛОДА Олег Синютка.

«Сьогодні відкриваються тендерні пропозиції на облаштування диспетчерської. Сподіваємося, що до кінця року вона буде введена в експлуатацію в експериментальному режимі», – повідомив О.Синютка.

З його слів, до участі в тендері на закупівлю обладнання для центральної диспетчерської запросили усі компанії, які діють на цьому ринку. «Це представники з Харкова, Дніпропетровська, Тернополя, Києва», – зазначив О.Синютка.

Після довгих перипетій та дискусій наприкінці травня 2016 року Львівська облрада таки прийняла рішення про реорганізацію служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Передбачалося завершити реформу, розпочату в державі ще у 2013 році. Йдеться про об’єднання служби екстреної допомоги в єдине ціле (на сьогодні на Львівщині є три юридичні структури) та створення єдиної оперативної диспетчерської для керування бригадами «швидкої» у всій області.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами