Menu

Литва серйозно взялася за авто, незаконно вивезені в Україну

  • Джерело: Львівська Газета
kak_grazhdaninu_rf_ezdit_na_litovskih_nomerah.jpg
Такі машини планують конфісковувати, а учасників шахрайських сем – карати

За офіційними даними Литви в Україні перебуває майже 60 тисяч авто на литовських номерах, які вивезли із грубими порушеннями, пише Еспресо.

Експерти кажуть, що така інформація може бути небезпечною для так званих власників авто, які завезли їх нібито будучи співробітником компанії.

Зважаючи на те, що в Литві дуже жорстко карають тих, хто приховує податки, за це питання планують взятися серйозно.

Зокрема, повідомляють, що власників чи акціонерів цих литовських фірм, які сприяли українцям у вивезенні машин, можуть звинуватити відразу за трьома статтями кримінального кодексу.

Йдеться про розтрату коштів підприємства, несплату податків та масовий найм нелегальних працівників.

Українцям також доведеться відповідати, адже вони можуть бути співучасниками шахрайських компаній.

Тож якщо такий водій перетинатиме кордон із будь-якою європейською державою, автомобіль йому можуть конфіскувати.

Разом з тим українська влада сам повинна затримувати та вилучати такі машини, якщо отримає від Литви потрібну інформацію.

Нагадаємо, нещодавно у Львові відбулася мирна акція «АвтоЄвроСила». Активісти вимагали у митників припинити утиски водії, які їздять на авто з іноземною реєстрацію. Натомість керівник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук сказав, що активістам варто чіткіше формулювати свої вимоги.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами