Menu

Лави Національної гвардії поповнили двоє призовників з багатодітних родин Яворівського району

  • Джерело: ЗІК

За призовом у Збройні сили України з міста Яворова Львівської області відправилися двоє юнаків з багатодітних селянських родин, матері яких переконані, що кожен справжній чоловік повинен пройти армійський гарт.

Про це повідомив сьогодні, 14 листопада, власкор IA ZIK.

Новобранців проводжав, не забувши про напутні настанови, заступник військового комісара Яворівського РВК – начальник відділу комплектування, майор Павло Розгон.

З його слів, обидва юнаки – Андрій Дутко з Ясниськ та Михайло Лозинський з Бірок підуть служити в Національну гвардію.

Як розповів журналістові новобранець Андрій Дутко, їх у мами Ганни – четверо: брат Василь уже відслужив у війську, теж був нацгвардійцем.

А його колега Михайло Лозинський додав, що мама Оксана, яка народила й виховала трьох дітей, проводжає його в армію першим, бо він у сім’ї – найстарший.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами