Menu

У Старосамбірському районі відкриють вітрову електростанцію

  • Джерело: Львівська Газета
У межах Міжнародного економічного форуму, який відбудеться 26-27 жовтня, на Львівщині відкриють об’єкт альтернативних джерел енергетики – вітрову електростанцію у Старосамбірському районі

Про це інформує прес-служба ЛОДА. Загальна потужність вітроелектростанції «Старий Самбір-2» становить 20,7 МВт (для порівняння – Старосамбірський район споживає 9 МВт / за годину).

За словами начальника управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Романа Матиса, вартість проекту становить 36 мільйонів евро.

Нагадаємо, 3 листопада 2016 року у межах XVI Міжнародного економічного форуму «Львівщина – фабрика Європи» ТзОВ «Карпатський вітер» спільно з  Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) підписали кредитний договір. Відтак, договором спільно із залученням власного капіталу української сторони передбачено фінансування будівництва та введення в експлуатацію вітроелектростанції «Старий Самбір-2», який передбачає встановлення та введення в експлуатацію 6 турбін компанії ВЕСТАС типу V126-3,45.

Довідково. ТОВ «Карпатський вітер» – українська компанія, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії, створенням генеруючих потужностей з використанням енергії вітру.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами