Menu

У Львові відбулися Європейські музичні зустрічі

  • Джерело: ЗІК

22 жовтня на сцені Львівської обласної філармонії вже втретє відбувся мистецький проект «Європейські музичні зустрічі у Львові».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Цей проект покликаний презентувати виконавську майстерність талановитої молоді – учнів спеціалізованих музичних шкіл, коледжів, консерваторій європейських країн і України. В подальшій перспективі розвитку «Європейських музичних зустрічей» задумано зібрати на одній сцені представників різних виконавських шкіл, тим самим пізнати культуру, збагатитись досвідом, також показати гостям, наскільки обдаровані українські діти.

Участь у мистецькому проекті «Європейські зустрічі у Львові» взяли учні спеціалізованих закладів різних європейських країн, а саме: Мануель Б’янчі (валторна) Італія, Каліна Залєсінська (скрипка) Польща, Ванда Шабакова (арфа) Чехія, Ізабель Тільє (флейта) Німеччина.

Завершився концерт виконанням Рапсодії на тему Паганіні Сергія Рахманінова почесним гостем заходу відомим французько-канадським піаністом Лю Сяою, який не зважаючи на щільний гастрольний графік, зміг приїхати і підтримати молодих талановитих учасників проекту своїм виступом на сцені Львівської обласної філармонії.

У межах концерту прозвучали сім сольних композицій у супроводі Львівського камерного оркестру «Академія» (диригент Назарій Пилатюк – Україна) та Академічного симфонічного оркестру Львівської обласної філармонії (диригент Віталій Алексейонак – Білорусь-Німеччина).

Також свою майстерність презентували учні Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім.С.Крушельницької: Святослав Борисов (гобой), Назар Пашко (кларнет), Єлизавета Ткачук (скрипка).

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами