Menu

У Львові за два роки витратили понад 30 млн грн на ремонт ТЕЦ-1

  • Джерело: ЗІК

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», під час цьогорічної ремонтної кампанії на найбільшому об’єкті теплопостачання Львова – ТЕЦ-1 відремонтували водогрійний котел № 3, паровий котел № 6 та три турбогенератори. Загалом за останні два роки на ТЕЦ-1 проведено ремонт і модернізацію основного і допоміжного обладнання вартістю більше як 30 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Цього року під час літньої ремонтної кампанії ми провели великий об’єм робіт з підготовки теплопостачального обладнання до роботи під час опалювального сезону 2017-2018 року. Зокрема, на найбільшому об’єктів теплопостачання Львова – ТЕЦ-1, виконано капітальний ремонт водогрійного котла ВК-3, капітальний ремонт та автоматизацію ПК-6. Також виконано капітальний ремонт турбогенаторів ТГ-4, ТГ-3 та ТГ-6. На їх ремонт витратили більше як 3 млн грн», – розповів Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

За його словами, на водогрійному котлі ст.№ 3 проведено капітальний ремонт із заміною поверхонь нагріву, колекторів двосвітніх екранів, обмурівки та ізоляції пальників на суму 850 тис. грн. На паровому котлі ст.№6. проведено капітальний ремонт із заміною поверхонь нагріву, а також обмурівки котла назагальну суму 1 млн 200 тис. грн. Також проведено автоматизацію процесу горіння парового котла ПК ст.№6, згідно з затвердженою інвестиційною програмою для ТЕЦ-1, на суму 3 млн 360 тис. грн.

Модернізація, проведена на ТЕЦ-1, як і всі решта робіт з підготовки об’єктів ЛМКП «Львівтеплоенерго» до нового опалювального сезону, дають можливість забезпечити надійність роботи і мінімізувати тепловтрати в мережах.

Як повідомляють у ЛМКП «Львівтеплоенерго», за останні два роки на ремонт і модернізацію основного і допоміжного обладнання ТЕЦ-1 витрачено більше як 30 млн грн.

Зокрема, у 2015 році було виконано реконструкцію та впровадження програмно-технічного комплексу системи контролю керування парового котла ст. № 7 (І етап); реконструкцію газових пальників парового котла ст. № 7; проведено заміну поверхонь нагріву парового котла ст.№ 9; заміну бокових екранів водогрійного котла ст.№ 1; заміну ліній живильного трубопроводу парових котлів. Також проведені поточні та середні ремонти основного технологічного обладнання. Сумарні витрати становили приблизно 13 млн грн.

У в 2016 році на Львівській ТЕЦ-1 проведено реконструкцію газових пальників парових котлів ст. № 6, 8; реконструкцію та впровадження програмно-технічного комплексу системи контролю керування парового котла ст. № 7 (ІІ етап); реконструкцію акумуляторного баку ст. №1 ємністю 40 м куб. з улаштуванням системи регулювання та контролю рівня; заміну повітропідігрівника та заміну заднього екрану парового котла ст.№ 6; заміну труб двосвітнього екрану водогрійного котла ст. № 3 та ін. Сумарні витрати становили приблизно 14 млн грн.

Нагадаємо, на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» перебуває понад 100 котелень і ЦТП, 433 км теплових мереж різного діаметру та найбільші об’єкти теплопостачання Львова – ТЕЦ-1, ТЦ «Північна» і ТЦ «Південна».

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами