Menu

У Львівському ветеринарному університеті обрали нового ректора

  • Джерело: Вголос
Сьогодні, 20 жовтня, у найстарішому ветеринарному університеті України проходили вибори ректора. Відповідно до результатів голосування, найбільшу кількість голосів «за» отримав професор Володимир Володимирович Стибель, повідомила прес-служба університету.

За інформацією виборчої комісії, усього до списків виборців на виборах ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького було внесено 478 осіб з числа науково-педагогічних працівників, співробітників, аспірантів та студентів університету. У виборах взяли участь 437 осіб, що становить 92,6% від загальної кількості тих, хто мав право взяти участь у виборах. За кандидатуру Володимира Стибеля віддали свої голоси 405 осіб (92% від тих, що прийняли участь в голосуванні). 22 особи проголосували проти. Ще 10 бюлетенів були визнані недійсними.

Тепер, відповідно до чинного законодавства, Міністерство освіти і науки України укладає з особою, яка набрала більше 50 відсотків голосів осіб, які мають право брати участь у виборах, контракт строком на п'ять років.

 

«Вголос»

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами