Menu

У Львові оголосять всеукраїнський конкурс для облаштування громадського простору на Сихові

  • Джерело: ЗІК

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 20 жовтня прийняв рішення про оголошення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо облаштування громадського простору на Сихові.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Метою конкурсу є визначення найкращої проектної пропозиції щодо створення громадського простору у центрі Сихова, яка враховуватиме побажання та потреби мешканців та міститиме у собі новий концептуальний зміст комплексу Культурно-освітнього центру ім. О. Довженка та площі перед ним.

Для участі у конкурсі автор/авторський колектив має оформити заявку на участь, заповнивши реєстраційну форму. Терміни реєстрації – до 18.00 17.11.2017.

До закінчення терміну подачі проектів автор/авторський колектив має подати повний комплект конкурсного проекту (планшети у друкованому та електронному вигляді; пояснювальну записку в електронному та друкованому вигляді, додаткові матеріали (за бажанням) та декларацію авторства) організатору конкурсу через поштову відправку (з обов’язковою поміткою на конверті «на конкурс Громадський простір на Сихові») або особисто за адресою: управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування, 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 405.

Електронний варіант конкурсної роботи з пояснювальною запискою обов’язково також надсилається на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у темі листа вказати шифр конкурсного проекту). В e-mail усі матеріали подаються посиланнями з файлообмінника для завантаження конкурсного проекту.

Останній термін подачі конкурсних проектів – 01.12.2017 до 18.00.

Призовий фонд конкурсу становить 145 000 грн. Визначено три премії за перші три призові місця:

  • перша премія – перше місце – 70 000 грн, у тому числі податки;
  • друга премія – друге місце – 50 000 грн, у тому числі податки;
  • третя премія – третє місце – 25 000 грн, у тому числі податки.

Переможців буде відзначено заохоченням у вигляді почесних грамот, дипломів та інших відзнак.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами