Menu

У Львові слабкі ЛКП починають об’єднувати з потужнішими

  • Джерело: ЗІК

Сьогодні, 20 жовтня, виконавчий комітет Львівської ради прийняв рішення, за яким у Личаківському районі міста з семи ЛКП залишиться три. Таким чином влада приєднує слабкі, збиткові підприємства до прибуткових.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Відтак, ЛКП №500 приєднали до ЛКП №503 з подальшою зміною назви на Львівське комунальне підприємство «Управитель», ЛКП №504 – до ЛКП «Дім», ЛКП №507 та «За Замком» – до ЛКП «Господар».

«Є закон (за яким мешканці будинку мають обрати управляючу компанію, – ред.) і стоїть завдання, щоб перейти до формувань управляючих компаній. Є різні шляхи. Ми працювали над цим питанням більше ніж півроку. На базі Личаківського району хочемо опрацювати все, що запроваджуватимемо у всьому місті. Маємо тут сім ЛКП, з яких три працюють з прибутком, а чотири – збиткові. При тому у працівників маленькі зарплати, які, зважаючи на тарифи (на утримання будинку, – ред.) підняти не можемо, маємо дефіцит кадрів. Тому ми вирішили слабкі ЛКП приєднати до сильних.

Це дозволить підняти зарплати, активізувати роботу, щоб ЛКП закрили всі питання щодо обслуговування будинків», – пояснив заступник міського голови з питань ЖКГ, позаштатний радник міського голови з питань житлової інфраструктури Сергій Бабак.

Він додав, що у майбутньому ці ЛКП зможуть надавати різні послуги. Зокрема, з косметичного ремонту і заміни кранів.

Новосформовані ЛКП розпочнуть роботу з 1 січня 2018 року.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами