Menu

У Львові росіянку-«бешкетницю» засудили до майже двох років тюрми

  • Джерело: ЗІК

Личаківський районний суд м. Львова визнав громадянку Російської Федерації, яка влаштувала погром у львівському РАЦСі, винною у вчиненні ряду злочинів та обрав покарання у вигляді позбавлення волі до 1 року і 10 місяців.

Про це повідомляє офіційний сайт суду.

Так, під час розгляду кримінального провадження встановлено, що обвинувачена побила медичну сестру Львівського пологового будинку №1, до якої мала особисту неприязнь.

Окрім цього, вона, перебуваючи в приміщенні Личаківського районного у м. Львові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області, спровокувала конфлікт з працівником установи, під час якого вилила в обличчя принесену з собою оцтову кислоту. Також обвинувачувана, перебуваючи в кабінеті РАЦСу, почала скидати на підлогу оргтехніку, розтрощивши її, псувала робочу документацію та викидала її у вікно, умисно розбила вікно службового кабінету.

Також вона розбила каменем двері у Личаківському ВП ГУ НП у Львівській області, а також розбила двері в аптеку пляшкою з-під горілки, де погрожувала знищити майно.

«Окрім цього, обвинувачена, перебуваючи в приміщенні коридору Личаківського ВП ГУ НП у Львівській області, умисно нанесла удар ніжкою стільця в ліву частину шиї інспектора та удар ногою по нозі останнього, в результаті чого спричинила потерпілому легкі тілесні ушкодження у вигляді синця в завушній ділянці зліва, саден на шиї зліва та забою тканин правої гомілки, чим скоїла злочин, передбачений ч.2 ст.345 КК України», – додали у суді.

За вчинення вказаних злочинів обвинуваченій обрано покарання у виді 1 року 10 місяців позбавлення волі з відбуттям покарання у кримінально-виконавчій установі.

При цьому, обираючи покарання обвинуваченій, суд врахував обставини, які пом’якшують покарання, зокрема щире каяття та сприяння у розслідуванні злочинів, а також те, що в період інкримінованих їй дій не була здатна повною мірою усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними.

Судом враховано, що обвинувачена є жінкою, вперше притягується до кримінальної відповідальності, розкаюється у скоєному, разом з тим скоїла злочин невеликої тяжкості та декілька злочинів середньої тяжкості протягом короткого періоду, заподіяну шкоду не відшкодувала.

Вирок суду законної сили ще не набрав, оскільки протягом тридцяти днів з дня його проголошення може бути оскаржений до апеляційного суду Львівської області.

Читайте також: У Чернівцях затримали росіянина-збоченця

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами