Menu

Володимир Гірняк відзначив кращих представників харчової промисловості Львівщини

  • Джерело: Вголос
У середу, 18 жовтня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулися урочистості з нагоди Дня працівника харчової промисловості. У святкуваннях взяли участь керівництво області, представники агропромислових підприємств Львівщини, виробники агропродукції, фермери, підприємства харчової промисловості, повідомляє прес-служба обласної ради.
Зі словами вітання від імені голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, усього депутатського корпусу звернувся до присутніх заступник голови облради Володимир Гірняк: «Сьогодні харчова галузь динамічно розвивається. Тому нашою продукцією ми можемо завойовувати ринки Європи і світу», - наголосив він.

Володимир Гірняк запевнив підприємців і промисловців у всілякій їх підтримці з боку обласної ради.

Опісля відбулося нагородження найкращих представників харчової промисловості.

Відтак Подякою Львівської обласної ради відзначили Сергія Антонюка – директора пекарні ФОП Антонюк С. О, також Грамотою  обласної ради Степана Шипівдича – головного механіка інженерно-технічної служби ПАТ “Львівська кондитерська фабрика «Світоч».

Окрім того, Круглій Ольгу – пекаря-майстра ПрАТ «Дрогобицький хлібокомбінат»; Дупляк Наталію – сировара ТзОВ «Молокозавод “Самбірський» та Поліщука Ігоря – механіка ТзОВ «Дрогобицький м’ясокомбінат» нагородили цінними подарунками.

Додамо, що в програмі святкувань – виставка-ярмарок продуктів харчування, продуктів бджільництва, майстер-класи з виготовлення молочних коктейлів, морозива та м’ясних продуктів в домашніх умовах, приготування страв української кухні (банош, куліш, борщ), виступи творчих колективів.

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами