Menu

Чиновниця, яку затримали п’яною за кермом, звільнилася з Львівської ОДА за згодою сторін

  • Джерело: Вголос
16114406_10211594241916492_822978734610867126_n.jpg
Керівник департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліна Лі, яку активісти та патрульна поліція затримали п’яною за кермом, написала заяву на звільнення.
Дану інформацію у коментарі «Вголосу» підтвердили у прес-службі Львівської ОДА.

«Так, дійсно, вона звільнилася», - зазначили у прес-службі.

Начальник відділу кадрової роботи та нагород Львівської обласної адміністрації Ігор Гарматюк розповів «Вголосу», що Поліна Лі з посади керівника департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва звільнилася вчора, 17 жовтня. 

«Вона подала заяву про звільнення за згодою двох сторін. Її підписав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Вже сьогодні у Поліни Лі останній робочий день», - зазначив Ігор Гарматюк.

Як писав «Вголос», 14 жовтня, приблизно о 3:30 год, патрульна поліція спільно з журналістами та активістами затримала автомобіль BMW X1, який належить директору департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Поліні Лі. Чиновниця, керуючи транспортним засобом, ймовірно, знаходилась в стані алкогольного сп'яніння (всі візуальні ознаки та сильний запах алкоголю з ротової порожнини). Алкотестер DRAGER зафіксував 1,25 проміле. Від даних замірювань вона відмовилась та на вимогу була доправлена у ЛШМД (Топольна) для медичного освідчення. Лікарі дали попередній висновок «Алкогольне сп'яніння сумнівне». Цей висновок обурив журналістів та активістів.

Вчора, 17 жовтня, з’явився результат токсикологічної експертизи: у крові львівської чиновниці виявили 0,95 проміле алкоголю.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами