Menu

Синютка обговорив з фінським послом пріоритетні напрямки співпраці Львівщини з Фінляндією

  • Джерело: ЗІК

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, очільник області привітав делегацію зі 100-річчям незалежності Фінляндської Республіки і подякував в особі Посла уряду та народу Фінляндії за підтримку під час російсько-українського протистояння.

«Для нас є принципово важливою підтримка Фінляндської республіки наших прагнень до відновлення територіальної цілісності і суверенітету України. Ми страждаємо не лише від військової російської агресії, але й інформаційної. І тому я переконаний, що достовірна інформація про події в Україні є надзвичайно важливою», – зазначив Олег Синютка.

Сторони порушили питання двохсторонніх відносин у економічній, освітній, культурній сферах. Зокрема голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що Україна готова бути пілотною областю у реалізації нових проектів, особливо у сфері відновлювальної енергетики.

«Україна відкрита для участі бізнесу Фінляндії, реалізації дистанційних проектів, особливо те, що стосується деревообробки та відновлювальної енергетики, це надзвичайно потрібно країні», – підкреслив Олег Синютка.

У свою чергу Посол Фінляндії наголосив, що з попереднього візиту зросла зацікавленість фінської сторони у співпраці з Львівщиною та реалізації спільних проектів. Зокрема висловив сподівання, що підписання Угоди про асоціацію України з ЄС посприяє стрімкому розвитку фінсько-українських відносин у паливно-енергетичному секторі, а також освітній і культурній галузі.

«Львівська область є дуже важливим і динамічним регіоном у порівнянні з іншими областями, зокрема важливою є близькість до європейських ринків, а також усе, що пов’язано з потенціалом розвитку освітньої галузі. Ми виділили два проекти стосовно енергозбереження. Хочу звернути увагу на зростання обсягів торгівлі завдяки Угоді про асоціацію, а також хочу, щоб ми продовжували контакти щодо культурної сфери, а не лише бізнесу і політики», – зазначив Юха Віртанен.

Під час зустрічі голова Львівської ОДА Олег Синютка ознайомив представників Фінляндії із досягненнями Львівщини впродовж останніх місяців і запевнив, що це безпечний регіон для інвестицій.

Двічі екс-міністр закордонних справ Фінляндії, дійсний член парламенту Ерккі Туоміоя наголосив, що парламент країни є солідарним з Україною і сподівається на швидке врегулювання військового конфлікту на сході.

 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами