Menu

Півсотні львівських вчителів їдуть на Схід навчати школярів

  • Джерело: Вголос
Уже завтра, 17 жовтня, півсотні вчителів зі Львівщини вирушать на Схід України. Педагоги перебуватимуть на Луганщині два тижні. Упродовж цього часу вчителі ділитимуться досвідом зі своїми колегами, а також спілкуватимуться з дітьми й проводитимуть уроки у тамтешніх школах. Про це у коментарі Вголосу розповіла директор департаменту освіти Львівської ОДА Любомира Мандзій.

За її словами, на Схід поїдуть учителі з різних предметів: математики, української мови та літератури, історії. Їх скерують у різні школи Луганщини: намагатимуться охопити якомога більшу кількість навчальних закладів.

«Це вже третій раз у рамках проекту «Схід і Захід разом» ми скеровуємо наших вчителів на Луганщину, - розповіла Любомира Мандзій. - І, хочу наголосити, такі поїздки уже дають результати. Зокрема, це відзначають учителі християнської етики зі Львівщини, які працювали упродовж двох літніх місяців на Сході у дитячих таборах».

Слід зазначити, що Львівщина також прийматиме півсотні педагогів зі Сходу України. Вони теж працюватимуть упродовж двох тижнів у львівських школах.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами