Menu

У ЛОР розповіли, яке приміщення у Львові хочуть продати якнайшвидше та якнайдорожче

  • Джерело: Вголос
unnamed1919319.jpg
Станом на сьогодні Львівська обласна рада виставила на аукціон 16 об’єктів нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Львівщини. Про це сьогодні, 12 жовтня, під час круглого столу розповів заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, передає кореспондент «Вголосу».

«Ми зацікавлені у тому, аби якнайшвидше та якнайдорожче продати приміщення у місті Львові за адресою вул. Устияновича, 14 площею 432 кв м. Стартова ціна – понад 9 млн грн, - зазначив він. - Вже два рази проводили аукціон, проте ніхто не зголосився. Відтак, ще раз виставлятимемо це приміщення на аукціон, аби продати його та спрямувати кошти на медицину».

Також, за його словами, два рази виставляли на аукціон приміщення за адресою вул. Пекарська, 11 а у місті Львові площею 2115 кв м. Стартова ціна – майже 21 млн грн.

Інші приміщення, які виставили на аукціон, - у додатку на фото.

Нагадаємо також, у ЛОР заявили про намір реорганізувати дитячий кардіоревматологічний санаторій у Львові.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами