Menu

Громадськість Львова виступила проти продажу Дитячого кардіоревматологічного санаторію

  • Джерело: Вголос
kardiorevmatolog.jpg
Сьогодні відбувся круглий стіл щодо реорганізації Дитячого кардіоревматологічного санаторію, що за адресою м. Львів, вул. Коновальця, 116. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова ГО «Центр соціального захисту населення» Андрій Пшик.


За словами громадського активіста, тема обговорення стосувалася скоріше погодження з громадськістю продажу приміщення Дитячого кардіоревматологічного санаторію площею 704,1 кв м.

Громадськість, яка була присутня на круглому столі, висловилася проти продажу цього комунального приміщення. У підпорядкуванні дитячого санаторію знаходиться і земельна ділянка, яку не згадали ні в інформаційній довідці, ні під час засідання.

Раніше громадський активіст Андрій Вихопень організовував одиночний пікет під стінами Львівської обласної ради проти продажу приміщення Дитячого кардіоревматологічного санаторію.

Андрій Вихопень

«Вголос»

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами