Menu

На Львівщині спорудили дамбу, щоб захистити місто від підтоплення

  • Джерело: Вголос
Захисну дамбу довжиною 1075 м збудували у Жидачеві Львівської області. Про це повідомляє прес-служба обласної держадміністрації.

За словами директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслана Гречаника, дамба має забезпечити захист резервної території міста Жидачів загальною площею 29 га від шкідливої дії води.

Крім того, наявність дамби дозволить виділити 76 земельних ділянок для індивідуального будівництва учасникам бойових дій в зоні АТО.

На виконання природоохоронного заходу «Будівництво захисної дамби для захисту території індивідуальної житлової забудови (за територією лікарні) від підтоплення водами ріки Стрий в Жидачеві» з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділили один мільйон гривень.

 

«Вголос»

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами