Menu

На Львівщині зафіксовано спалах кору

  • Джерело: ЗІК

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).


У регіоні також фіксують зростання захворюваності на кашлюк – як серед дітей, так і серед дорослих. Для цієї недуги характерні напади сухого кашлю, які можуть завершитися блювотою, зупинкою дихання чи навіть непритомністю. Тож епідеміологи закликають захистити і дітей, і себе та щепитися від кору і кашлюку.


«Львівська область забезпечена всіма необхідними вакцинами для проведення планових профілактичних щеплень, за винятком вакцини для профілактики поліомієліту. Ми забезпечені на 100% вакцинами для профілактики кашлюку, правця, дифтерії, кору та краснухи», – заспокоює позаштатна спеціалістка з вакцинопрофілактики Наталія Гончар.


Тим часом головний епідеміолог Львівщини попередила про новий штам грипу – AH1N1 «Мічиган». Уже незабаром вакцина від цього вірусу з'явиться в аптеках.


«Жодна людина з числа померлих в останні епідсезони не була вакцинованою. Вакциновані – не помирають. Теж саме можна сказати проти вакцинацію від інших інфекційних хвороб», – каже головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами