Menu

Сьогодні – Всесвітній день гуманітарної допомоги

  • Джерело: Львівська Газета
dgecho_whs_banner.png

Щорічно 19 серпня, у Всесвітній день гуманітарної допомоги, згадують про тих, хто, ризикуючи своїм життям, допомагає іншим

19 серпня 2003 року в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Багдаді, Ірак, прогримів вибух. Генеральна Асамблея ООН проголосила Всесвітній день гуманітарної допомоги у річницю цієї події.

Цього року День гуманітарної допомоги присвячено захисту цивільного населення, працівників, що займаються наданням гуманітарної допомоги, і всіх жертв військових конфліктів. ООН закликає держави-члени, громадянське суспільство і світових лідерів підвищувати обізнаність усього суспільства з питань захисту цивільного населення і робити відповідні дії.

За даними Європейської комісії з цивільного захисту та операцій з гуманітарної допомоги, у 2016 році було вбито вдвічі більше працівників гуманітарної допомоги, ніж в 1997-му.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами