Menu

На першому уроці львівським школярам розкажуть про екологічну культуру

  • Джерело: Львівська Газета
p_132707_3_slidertop2.jpg

Освітяни міста розповіли про тему цьогорічного першого уроку

«Одним зі стратегічних напрямків розвитку освіти м. Львова в контексті положень «Нової української школи» є підвищення рівня екологічної свідомості, яка дозволить у майбутньому будувати безпечне екологічно чисте середовище. Нам важливо донести до дітей інформацію про стан забруднення навколишнього середовища, роз’яснити необхідність сортування і повторного використання сміття», – розповіли в управлінні освіти ЛМР.

Відтак управління освіти ЛМР рекомендує провести Перший урок 2017/2018 навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на тему: «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку й енергонезалежності України».

Форму проведення уроку учитель обирає самостійно.

На 1 вересня 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова буде 8424 першокласники, учнів 11-х класів – 4016.

Читайте також: Першачок на «мільйон»: скільки коштує зібрати дитину до школи

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами