Menu

На ярмарок «Добрі традиції Галичини» курсуватимуть безкоштовні автобуси зі Львова

  • Джерело: Львівська Газета

Уже завтра, 19 серпня, поблизу села Хоросно Пустомитівського району відбудеться святковий ярмарок «Добрі традиції Галичини»

У межах ярмарку презентують агротуристичний кластер «Горбогори». Окрім різноманітних атракцій, організатори заходу розіграють серед гостей цінні дарунки.

Як зазначають в департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, зареєстровані учасники матимуть нагоду взяти участь у розіграші дарунків. Кожен 50-й відвідувач отримає головку сиру, кожен 100-й – кролика, кожен 1000-й – барана.

1502797801_1503048047.jpg

Окрім цього, для зручності мешканців Львівщини на ярмарок курсуватимуть безкоштовні автобуси за маршрутами: Львівська обласна державна адміністрація (вул. Винниченка, 18) – с. Хоросно, ТЦ «King Cross Leopolis» (с. Сокільники, вул. Стрийська, 30) – с. Хоросно. Автобуси відправлятимуться о 10:00, 12:00 (лише від ТЦ «King Cross Leopolis»), 14:00, 16:00, 18:00. Біля зупинок автобусів волонтери заходу інформуватимуть про можливість долучитись до ярмарку, а також орієнтуватимуть щодо розкладу руху автобусів.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами