Menu

У Львові одружився десантник, який був важко поранений під Слов’янськом

  • Джерело: ЗІК

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.


Церемонія відбулася у Палаці Потоцьких.


У Львові одружився десантник Сергій Загасайло. Фото: Віталій Свінціцький
У Львові одружився десантник Сергій Загасайло. Фото: Віталій Свінціцький«Боєць, що отримав важке поранення при обороні Луганського аеропорту, за якого вболівала вся Україна... Вірю, що сьогодні починається в його житті новий, світлий етап, який буде наповнений любов’ю, підтримкою і взаєморозумінням. Сергію і Дарино, нехай той гарячий вогник, що є між Вами, з роками ставатиме лише палкішим. Нехай у Вашій сім’ї завжди будуть мир, гармонія і щастя! Бережіть один одного, будьте один для одного міцною опорою!» – написав Веремчук.


У Львові одружився десантник Сергій Загасайло. Фото: Віталій Свінціцький
У Львові одружився десантник Сергій Загасайло. Фото: Віталій СвінціцькийДовідка.


Сергій Володимирович Загасайло народився 08.03.1991 р., Львівська область. Сержант В/Ч А0284 80 окремої аеромобільної бригади ВДВ ЗСУ, м.Л ьвів.


Нагороджений пам’ятним знаком «ЗА ВОЇНСЬКУ ДОБЛЕСТЬ» (09.06.2014 р.) та орденом «ЗА МУЖНІСТЬ» III ступеня» (08.07.2014 р.)


 

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-4sitemap-3homesitemap-6sitemap-10sitemap-4sitemap-6sitemap-2sitemap-5sitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-2sitemap-8sitemap-9sitemap-6sitemap-3sitemap-10sitemap-9sitemap-3sitemap-9sitemap-10rsssitemap-2sitemap-5rsssitemap-2sitemap-7sitemap-5sitemap-10sitemap-1rsssitemap-1sitemap-3sitemap-7rsssitemap-7homersshomesitemap-3sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-2sitemap-1sitemap-2sitemap-6sitemap-2sitemap-4rss