Menu

Ремонти-2017: що у планах на Львівщині

  • Джерело: Львівська Пошта
Служба автомобільних доріг у Львівській області 4-го серпня уклала вісім договорів на поточний середній ремонт доріг області, сім місцевого та однієї державного значення

Про це повідомляє lviv.nashigroshi.org. Загальна вартість контрактів становить 82,3 млн грн. Всі роботи завершать до кінця 2017-го року. 

Найбільший підряд — це ремонт 69,6 км дороги Львів – Радехів – Луцьк на території Львівської області. Цей шлях лагодитиме ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл” за 25 млн грн. Видатки на заробітну плату в цій угоді становлять 1,16 млн грн (4,64% від загальної вартості), а прибуток – 198 тис. грн (0,79%).

ПП “Рома” зремонтує чотирьохкілометровий відрізок Сілець – Соснівка за 9,3 млн грн та ТОВ “Автомагістраль-Південь”, яке підписало з Службою автомобільних доріг шість угод на загальну суму 44 млн грн (детальна інформація в таблиці).


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами