Menu

Львівська ОДА оголосила конкурс на вивезення сміття

  • Джерело: Львівська Пошта
Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА оголосив конкурс на послуги з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих і великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних)

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Конкурс проведуть на вивезення сміття у Шевченківському та Залізничному районах. Термін надання послуг становитиме один рік. Отримати конкурсну документацію можна особисто або поштою за адресою: 79008, Львівська область, м. Львів, вул. Винниченка, 6, кабінет 300. Подати власні конкурсні пропозиції слід до 12.00 год. 4-го вересня 2017-го року  за тією ж  адресою. Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 5-го вересня об 11.00. Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати за посиланням loda.gov.ua/upload/users_files/11/upload/KONKURS.doc або телефоном: (032) 276-17-94.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами