Menu

Нардепа з Львівщини затримали п’яним за кермом

  • Джерело: ЗІК

Як повідомили кореспонденту IA ZIK в прес-службі поліції Львівщини, сьогодні у селі Великосілки Кам’янка-Бузького району на стаціонарному пості «Замок» поліцейські зупинили автомобіль, за кермом якого перебував 48-річний мешканець Пустомитівського району. Чоловік був у нетверезому стані.


На цього склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП.


Як повідомив у Фейсбуці депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, йдеться про депутата Верховної Ради від БПП Андрія Антонищака, який їхав за кермом «Ауді».

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-4sitemap-3homesitemap-6sitemap-10sitemap-4sitemap-6sitemap-2sitemap-5sitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-2sitemap-8sitemap-9sitemap-6sitemap-3sitemap-10sitemap-9sitemap-3sitemap-9sitemap-10rsssitemap-2sitemap-5rsssitemap-2sitemap-7sitemap-5sitemap-10sitemap-1rsssitemap-1sitemap-3sitemap-7rsssitemap-7homersshomesitemap-3sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-2sitemap-1sitemap-2sitemap-6sitemap-2sitemap-4rss