Menu

Завтра не буде води в Личаківському й Галицькому районах Львова

  • Джерело: Львівська Газета
1-kran-voda.jpeg

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», завтра, 18 липня, буде припинено подачу води у Личаківський і Галицький райони Львова

У зв’язку з плановими роботами із заміни аварійної ділянки водопроводу діаметром 300 мм на вул. Харківській завтра, 18 липня, з 09.00 і до 19.00 буде припинено подачу води в Личаківський і Галицький райони міста, обмежені вулицями: вул. Прогулкова – вул. Втіхи – вул. Над Джерелом – вул. Дорога Кривчицька – вул. Ніщинського – вул. І.Вільде – вул. Мучна – вул. Ніжинська – вул. Лисенка – вул. Довбуша – вул. Кривоноса – вул. Насипна – вул. Сніжна – вул. Винниченка – вул. Личаківська і прилеглі до них вулиці.

Нагадаємо, як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», у Львові не отримують гарячої води 6 будинків, які обслуговує це ЛМКП. Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на теплових мережах.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами