Menu

Московські попи відхрещуються від зневаження пам'яті загиблого героя АТО

  • Джерело: Вголос
841531.jpg
Керуючий Львівською єпархією УПЦ Московського патріархату, Єпископ Львівський і Галицький Філарет прокоментував ганебні події, що сталися 15 липня під час поховання загиблого у російсько-українській війні Володимира Турчина. Нагадаємо, в суботу у Жовкві на Львівщині прощалися із загиблим героєм. Похоронна процесія тоді минала храм св. апп. Петра і Павла, церковнослужителі якого не вважали за потрібне відчинити ворота і віддати честь захисникові. Як наслідок, містяни почали активно висловлювати обурення таким вчинком. Тепер же Єпископ Філарет спробував виправдати своїх підопічних, опублікувавши відповідне звернення : «Ця сумна подія була затьмарена прикрим інцидентом. Похоронна процесія рухалась до місця поховання повз храм св. апп. Петра і Павла, ворота якого виявились зачиненими. Ця прикра помилка, яка сталася ненавмисно, викликала негативну реакцію людей, присутніх на скорботній церемонії», – йдеться у зверненні. Разом з тим, Єпископ зазначає, що дуже стурбований реакцією парафіян і обіцяє вжити усіх можливих заходів, щоб «залагодити конфлікт та відновити спокій і міжконфесійний мир у місті».   «Вголос»

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

homesitemap-1sitemap-6sitemap-5sitemap-3sitemap-7sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-9sitemap-10sitemap-10sitemap-4sitemap-2sitemap-9sitemap-1sitemap-3sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-9sitemap-1sitemap-10sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-2sitemap-5rsssitemap-8sitemap-6sitemap-3sitemap-6sitemap-9sitemap-6sitemap-7sitemap-9rsssitemap-7sitemap-7homesitemap-5sitemap-7rsssitemap-5sitemap-8sitemap-10sitemap-3sitemap-6sitemap-7sitemap-8