Menu

У Львові почали вивозити сміття із перевантажувальних станцій

  • Джерело: Львівська Газета

Уже вивезено 250 тонн відходів

Сьогодні, 15 липня, компанії-перевізники почали вивозити ТПВ із територій, що були призначені для тимчасового перевантаження сміття. Про це повідомили у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА.

Уже вивезено 250 тонн відходів.

Нагадаємо, учора, 14 липня,  усі перевізники перейшли на поточне вивезення сміття з міста, завершивши прибирання усіх перенакопичених контейнерних майданчиків, відповідно, вивіз ТПВ з міста Львова увійшов у звичний режим роботи.

Додамо, що з 30 червня офіційно вивезення сміття зі Львова координує ЛОДА. У четвер, 13 липня, під час свого виступу перед депутатами Львівської облради голова ЛОДА Олег Синютка підтвердив, що до 14 липня місто очистять від сміття.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами