Menu

Знаний у світі нейрохірург Джеймс Рутка врятував двох дітей у Львові

  • Джерело: ЗІК

Про це йшлося на виїзному брифінгу у міській дитячій клінічній лікарні, передає кореспондент ІА ZIK.


Операції відбувалися у неділю, 18 червня, та понеділок, 19 червня.


Лікарі допомогли врятувати двох дітей, в яких виявили досить складні патології. Так, в одного з юних пацієнтів знайшли пухлину головного мозку у місці, де важко прооперувати. Однак професіоналам вдалося повністю ліквідувати пухлину.


В іншому випадку лікарі допомогли дитині, в якої була епілепсія. За словами дитячого нейрохірурга Тараса Микитина, операція тривала довше, ніж планувалося. Та лікарі сподіваються, що з хлопчиком все буде добре.


Наразі планують прооперувати ще одну дитину. Також відомий нейрохірург проконсультує ще понад 40 дітей з усієї України.


До того ж, під час брифінгу вдалося познайомитися з 9-річною Анастасією, яку спільними зусиллями врятували Джеймс Рутка та Тарас Микитин разом із львівською командою.


Дівчинка ще поки важко тримається на ногах. Однак впевнено подякувала усьому персоналу, включно з командою, яка його врятувала.


Додамо, сьогодні Дитячій лікарні у Львові подарували спеціальне обладнання вартістю 10 млн грн.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами