Menu

Садовому не подобаються «хі-хі» про львівське сміття - хоче «надзвичайний стан»

  • Джерело: Вголос
Комісія з надзвичайних ситуацій Львова вкотре звернулась до президента та прем'єр-міністра з проханням про запровадження в місті режиму надзвичайної екологічної ситуації. Про це написав мер Львова Андрій Садовий у Facebook. «На всі попередні звернення - тотальний ігнор та «хі-хі». Вершина цинізму - це облава поліції і вилучення документів та всіх попередніх протоколів комісії НС. Тим часом в місті 8500 тонн невивезених ТПВ (це 850 вантажівок), які нема куди вивозити. Ситуація критична», - написав Садовий. Він повідомив, що у суботу поліція знову затримала та намагається повернути до Львова вантажівки з усіма легальними документами на вивезення ТПВ з міста. «Підозрюю, це цілком доступно пояснює мовчанку центральної влади у відповідь на прохання Львова про допомогу», - заявив Садовий. Він нагадав львів'янам: починаючи з цього тижня -  особливу увагу слід приділяти сортуванню. «В першу чергу, будемо вивозити органічні відходи. Суворо дотримуйтесь відповідних позначок на тих контейнерах, де вони є. Інші ознакуємо протягом 10 днів», - заявив Садовий. Тим часом, як вже повідомляв «Вголос», Кабмін готовий виділити 50 млн гривень на облаштування полігону для львівського сміття.   «Вголос»  

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4