Menu

Сазонов: Над Львовом знущається львівська влада

  • Джерело: ЗІК

Про це у Фейсбуці пише журналіст Кирило Сазонов.


«Шаман оголосив голодування на погоджувальній раді Верховної Ради. Березюк його прізвище – гугл допоміг. Каже, знущається влада над Львовом. Ну, тут я згоден. Влада над Львовом знущається. В першу чергу влада Львова. А «Самопоміч» знущається над Україною. Семенченко з його перекошеними блокадами знущається, Войціцький з Соболєвим теж знущаються над здоровим глуздом. Про Садового мовчу – частку свою має всюди, а сміттєпереробний завод побудувати не зміг – малуватий відкат, мабуть. Так що голодуй, дорогий Шаман. А через тиждень, коли зголоднієш, зжери Семенченка з компанією і Садового. Гарантую – Львову і Україні стане набагато легше», – написав К.Сазонов.


Нагадаємо, тиждень тому Львівська міська рада звернулась до голови ЛОДА, прем’єр-міністра України, секретаря РНБО України із проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації, однак досі ЛМР не отримала жодної офіційної відповіді щодо цього. Сьогодні, 19 червня, під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення звернутися до центральної влади повторно.


Голова фракції «Самопоміч» у ВР Олег Березюк оголосив голодування через сміттєву кризу у Львові.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами