Menu

Уряд офіційно не відреагував на прохання ввести у Львові НС. Міськрада звертатиметься ще раз

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.


Заступник міського голови з питань ЖКГ, позаштатний радник міського голови з питань житлової інфраструктури Сергій Бабак нагадав, що комісія зверталась до відповідних органів щодо введення надзвичайного стану у Львові через велике перенакопичення сміттям: «Ми звернулись з відповідними ми листами до прем’єр-міністра, секретаря РНБО, голови обласної комісії з надзвичайних ситуацій, поінформували голову Верховної Ради України і Президента. Однак жодної офіційної реакції на наше звернення немає».


Бабак також наголосив, що продовжується затримання повернення автомобілів зі сміттям зі Львова: «Вчора від Києвом, на наш погляд, зі слів перевізників, було незаконно затримано дві машини. Загалом це 40 тонн сміття, які після півдобової затримки повертаються до Львова».


Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб наголосив, що у місті надзвичайно високий ризик кишкових інфекцій. Якщо не прибрати відходи з міста, то він лише збільшуватиметься.


Заступник міського голови з гуманітарних питань, директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна у свою чергу запропонувала, оскільки немає реакції державної влади, звертатися до міжнародних екологічний організацій, посольств іноземних держава також писати звернення до депутатів ВРУ, які зможуть впливати на уряд.


«Ситуація критична. Діти сьогодні на канікулах. Вони перебувають на вулицях. І це проблема. Уряд має над цим задуматись», – наголосила чиновниця.


Директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич була на селекторній нараді з керівництвом Львівщини. Там піднімали питання сміття. Заступнику голови ОДА доручили залагодити питання щодо Городоцького, Жовківського і ще декількох районів.


«На питання щодо ситуації зі Львовом. Я озвучила усі цифри, плюс, що нам потрібно 800 машин (для вивезення сміття, – ред.) і що сьогодні відбувається комісія з надзвичайних ситуацій, відповідь була: «Засідайте, засідайте», – повідомила Кулинич.


Дирекор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич запропонувала повторно звернутися до державних органів і поінформувати, що ситуація погіршилась. У випадку, якщо не буде жодної реакції чиновниця запропонувала звертатися до правоохоронних органів через бездіяльність відповідних посадових осіб.


«Це нетипова ситуація. Я працюю міським головою 11 років. За цей час було багато нетипових ситуацій: буревії, повені, пожежі. І реакція була моментальна. Мене дивує сьогоднішній стан справ. Натомість правоохоронні органи вилучають документацію, викликають на допити членів комісії з НС. Це що залякування?», – обурився міський голова Львова Андрій Садовий.


Він повідомив, що ЛМР повторно подає звернення до уряду, обласної влади, РНБО, іформує Президента, голову ВРУ. Також влада міста звертатиметься до нардепів і Держпродспоживслужбу.


Нагадаємо, прем’єр Володимир Гройсман розкритикував мера Львова Андрія Садового за неспроможність самотужки вирішити проблему накопичення сміття в місті. Як повідомлялося, Садовий, яко маестро-джидай піару, віртуозно перекрутив ситуацію із дебатами з Гройсманом на свою користь. То треба так вміти: написавши першим Фейсбук відповідь на виступ голови уряду на засіданні Кабміну, тепер звинувачувати його у початку дискусії у соцмережах. Та у цьому і полягає успіх Садового-політика: обертати будь-яку ситуацію у вигідне для себе русло. От лишень з господаркою у нього виходить значно гірше. Тут не до дебатів – треба працювати. Та повернемось до батлу.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами