Menu

На Старосамбірщині під час волейбольного турніру збирали кошти для потребуючих

  • Джерело: ЗІК

На Старосамбірщині під час волейбольного турніру збирали кошти для потребуючих


На спортивно оздоровчій базі «Лаяр» Хирівського відродженого конвікту, що в Старосамбірському районі Львівської області, завершився тринадцятий поспіль благодійний волейбольний турнір. На ньому збирали кошти для потребуючих жителів Прикарпаття.


Про це сьогодні, 19 червня, повідомив кореспондент IA ZIK.


У спортивних поєдинках з м’ячем над сіткою взяли участь п’ять команди – із селища Стрілки, місцева «Роял», «Європейської партії», міст Сколе та Самбора. Останню очолював Володимир Юричко, син якого був бійцем добровольчого батальйону «Айдар» і два троки тому загинув у зоні АТО на Луганщині.


До учасників турніру також долучилися любителі волейболу з Турки, команди «Медик» з містечка Добромиль, Прикордонної застави «Смільниця».


На турнірі визначено кращих гравців. А також окремим найбільш спортивних присуджено титули – «Міс волейбол» і «Містер волейбол».


Вилучені на благодійному волейбольному турнірі кошти передані для потреб з вадами слуху жителям сіл Скелівка та Терло, а також на лікування учаснику АТО Івану Дуляку.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами