Menu

Взяли і прибрали!

  • Джерело: Львівська Пошта
smіttyaMikhailoKatruk2.jpg
Жителі вулиці Дунайської самоорганізувалися і провели акцію з прибирання сміття

Поки політики чубляться, у Львові стартувала акція прибирання переповнених смітників біля будинків місцевих жителів. Небайдужих львів’ян просять долучатися. Мешканці вул. Дунайської долучилися до smіttyaMikhailoKatruk3.jpgакції прибирання сміття у Львові. Громадський активіст Михайло Катрук закликав льві’ян згуртуватися і прибрати смітники біля свого дому. Сміття прибирали у великі та закриті мішки, які не рвуться та стримують інфекцію. 

“Кажете це неможливо? Гуртом стали, гуртом зробили!”, – розповідає Михайло Катрук на своїй сторінці у Facebook. Всім, хто хоче долучитися до акції, потрібно організувати smіttyaMikhailoKatruk.jpgкоманду і повідомити про це Михайла Катрука у Facebook. Як інвентар учасники отримають рукавички і мішки для сміття. За можливості до прибирання долучаться інші активісти. Локацію прибирання мешканці мають обрати самі, тому прибрати можна саме свій двір.


Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4