Menu

Військовому містечку Яворова дошкуляють паркувальники на газонах

  • Джерело: ЗІК

Про це передає сьогодні, 19 червня, власкор IA ZIK.


За словами дружин ветеранів ЗСУ, ставлять собі легкові автомобі, а наваіть – «буси» на дитячому майданчику, під під’їздами, балконами.


Люди скаржаться на те, що уночі не дають спати їм сигналізації, що спрацьовують; впродовж доби дошкуляє гул двигунів; годі відчинити вікна, бо очі виїдають вихлопні гази.


«Виходиш на балкон і бачиш панораму з різнокольорових авт, що щільними рядами опоясують житлові будинки, тротуари, газони», – бідкається поважного віку чоловік.


Мешканці військового мікрорайону Яворова кажуть, що звертатися в правоохоронні органи бояться, бо власники тих машин на газонах агресивно реагують на критику, можуть і відомстити.


«А де ж ті, що мають штрафувати? Одного-другого би оштрафували й інші так би не робили. Це проблема всього містечка, біля кожного будинку – таке неподобство. І це дуже нервує. У мене під самим вікном на газоні завжди стоїть штук 5 авт. І вони все ночами до Польщі гасають. Якось о 3-й ночі водії зустрілися і між собою вияснювали, хто чию територію зайняв, поставив машину там, де раніше його стояла. Все це вияснювання було з криками та нецензурною лайкою. Дитину розбудили ті крики», – обурюється пані Олена.


Нагадаємо, що IA ZIK надає гласності подібним фактам, коли на газонах та дитячих майданчиках власники незаконно паркують свої автомобілі.


Було озвучено навіть курйозну інформацію про те, як у місті Новояворівську священик, який приїхав з іншого району разом з дружиною в піцерію, і припаркував авто на газоні. Місцевий депутат зробив йому зауваження, й за це одержав ляпас.


Відтак, у письмовому поясненні цей протоієрей, який вдарив депутата, попросив правоохоронців про таке: «Зробити все можливе, щоб в Україні таких психічно, морально та духовно хворих покидьків не вибирали депутатами… Прошу також, щоб цей депутат відшкодував мені та моїй дружині ті моральні збитки, що завдав свою поведінкою».


Довідка IA ZIK.


Нагадаємо, що згідно із законодавством, на практиці процедура відлову порушників паркування автомобілів – проста. Інспектори, озброївшись фотоапаратами, обходять свої ділянки і фотографують машини, залишені на газоні. На кожному знятому на камеру авто інспектор залишає інформаційний лист, в якому зазначено, що складено протокол про адміністративне порушення – за статтею 152 Адмінкодексу України. Штраф, згідно з адміністративним протоколом, у випадку наїзду на газон всіма чотирма колесами, становить – 434 гривні.


Також екологи застерігають, що газон – не місце для паркування автомобілів. На тому місці, де стоять автівки, жодна рослина, а тим паче – квіти вже ніколи не ростимуть. Через буксування коліс згодом на місці, де ще нещодавно росла трава, утворюються «лисі» смуги. Травичка вмирає повністю від отого крапання на землю пального.


Отож, продовжуючи оцей вандалізм, досить швидко можна буде змінити статус міста на вулиці мертвих газонів.


Що стосується паркування на ігрових майданчиках, то вся «хімія», яка стікає з автомобілів, завдає великої шкоди не лише природі, а й дітям. Адже, малеча, торкається трави, зриває її, тягне до рота брудні руки. Це може спровокувати інфекційні хвороби.


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами