Menu

Відійшов у вічність відомий галерист Юрко Бойко

  • Джерело: Львівська Пошта
zbruceu.jpg
У четвер, 15 червня вночі у Києві після складної операції на серці (третій за останні півтора року) помер відомий львівський галерист, менеджер мистецтва, громадський діяч, волонтер Юрко Бойко

Він був одним із засновників “Товариства Лева”, Народного руху України, засновником Української Галицької партії. Також входив до кола ініціаторів молодіжного мистецького об’єднання “Шлях” (1989 р.). На початку 1990-их років Юрко Бойко брав участь в організації багатьох виставок, інсталяцій та перформансів.

В 1995 році створив у Львові відому мистецьку галерею “Ґердан” (на вул. Руській). У 2000 році Юрка Бойка, за результатами експертного оцінювання, визнали найвпливовішим діячем Львова у галузі мистецтва.

Юркові Бойкові було 58 років.

“Львівська Пошта” висловлює співчуття рідним, близьким і друзям Юрія Бойка. 


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами