Menu

Сьогодні відкрили новий лоу-кост маршрут зі Львова у Берлін

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє city-adm.lviv.ua.


фото Андрій Беднаж


«Тепер можна літати Львів-Берлін-Львів швидко, комфортно та недорого. Сьогодні прилетів перший літак прямого сполучення Львів-Берлін Wizz Air. Львів – відкритий для світу», – зазначила Наталія Бунда, в.о. заступника міського голови Львова з питань розвитку.


«Сьогодні відбулося відкриття нового рейсу Берлін-Львів-Берлін низько-бюджетною авіакомпанією Wizz Air. Завантаження першого рейсу на 90% говорить про популярність цього напрямку. 167 пасажирів з Берліна до Львова та 173 пасажири зі Львова до Берліна. Від сьогодні ми маємо вибір літати до Європи за новим напрямком за дешевшої ціни. Нас чекають нові й нові рейси та тепер ми зможемо більше й частіше подорожувати до Європи і не тільки. У липні чекаємо нового авіаперевізника до нового, або забутого, старого напрямку», – зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького».


У програмі урочистої презентації першого рейсу: фотографування повітряного судна спотерами, водяна арка, привітання стюардес квітами, розрізання стрічки, короткий прес-брифінг у конференц-залі терміналу та частування святковим тортом. У заході взяли участь в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло, в.о. заступника міського голови Львова з питань розвитку Наталія Бунда, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» Тетяна Романовська.


Розклад рейсів: двічі на тиждень – середа, неділя. Берлін (відліт – 12.15) – Львів (приліт – 13.50), Львів (відліт – 14.20) – Берлін (приліт – 16.00).


 

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за нами



Ми слідкуємо за сайтами