Menu

На вихідні – на Золочівщину на фестиваль “Глинянська мозаїка”

  • Джерело: Львівська Пошта
Mozaika_old_and_new_640x320_compressed-626x257.jpg
У Глинянах, що на Золочівщині, 2 липня, урочисто відкриють навчально-виробничий комплекс “Мозаїка”

Раніше занедбану стару школу за грантові кошти ЄС перетворили на модерний комплекс – облаштували майстерні, виставкові зали та створили музей килимарства і ткацтва. Окрім того, відтепер у комплексі є конференц-зали, навчальні аудиторії та гостел на 30 місць.

Грантовий проект ЄС та Глинянської міськради  “Створення багатоцільового навчально-виробничого комплексу трансформерного типу “Мозаїка” реалізується в рамках Програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”. Загальна вартість проекту близько 500 тис. євро. З них 90% робіт профінансував ЄС.

З нагоди відкриття закладу, 2 липня, у Глинянах організовують духовний фестиваль “Глинянська мозаїка”.

У програмі майстер-класи, виставка-ярмарок ремесел, екологічний семінар “Екобезпека сучасного агро виробництва”, дегустація солодких смаколиків та концертна програма.

На відкриття “Мозаїки” завітає перший віце прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, а також очільник Львівщини Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин. Спеціально запрошений гість – координатор проекту від ЄС Тетяна Шульга.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами