Menu

120 автобусів для Львова

  • Джерело: Львівська Пошта
eltranselectronua.jpg
За кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для Львова придбають понад сотню автобусів

Про це повідомив в.о. керівника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика. “Плануємо через тендер закупити 120 автобусів: 60 великих і 60 малих. Коли саме це буде – сказати важко. Процес мали б запустити до кінця року”, – зазначив він.

Угоду було підписано 11 листопада 2016 року. Фінансування проекту планується здійснити за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку під державні гарантії в обсязі 200 млн євро терміном до 22 років з пільговим періодом до 5 років. Джерелом співфінансування проекту будуть залучені кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та/або кошти місцевих бюджетів, кінцевих бенефіціарів, інформує tvoemisto.tv.

Раніше перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов повідомив,  що орієнтовний обсяг кредитних ресурсів, які планує залучити Львів від ЄІБ, становить приблизно 39 млн євро. Ці кошти мають спрямувати й на будівництво тролейбусних ліній, реконструкцію трамвайних колій, придбання автобусів, трамваїв, ремонт трамвайних, тролейбусних депо та вагоноремонтних майстерень.


lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами