Menu

Садовий з’явився на сесії і розповів, як врятувати Львів від накопиченого сміття

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.


Міський голова вкотре заявив, що у Львові не має можливості щодня вивозити сміття. З 570 т забирають лише 80 тонн. Сміття приймає Новояворівськ, Буськ і ще ряд інших міст, але у невеликій кількості.


Він також повідомив, що озвучив прем’єр-міністру усі проблеми щодо вивезення відходів.


За його словами, ЛМР має «бути послідовною і запустити роботу пресувальної станції». «Всі розуміють, що вона безпечна і екологічна. Маємо можливість вивозити пресовані відходи в іншу область», – повідомив Садовий.


Він також додав, що це завдання стоїть перед департаментом із поводження з ТВП.


Садовий повідомив, що у місті переповнені 412 сміттєвих майданчиків, тобто 33% із наявних у місті. За його словами, якщо «Грінера» вивезла 100% відходів, ЛКП «Львівспецкомунтранс» не вивезло сміття із 14 майданчиків, то в «Аве» критична ситуація. Крім того, вивезення припинила одна компанія.


«Найбільша проблема – це те, що нема куди вивозити відходи. Ми розпихаємо усе, як можемо. Без запуску пресування не бачу інших можливостей вирішити це питання», – наголосив Садовий.


Нагадаємо, що прокурор Львівської області Юрій Квятківський повідомив про обшуки та вилучення документів в одного із львівських перевізників, який займався вивозом сміття, після чого керівник цієї фірми втік за кордон.

Коментарі

0Sara12.08.2017, 09:49#1
cheap auto insurance online
[url="https://7auto24insurance.org/"]cheap car insurance quotes
cheap auto insurance online
cheapest auto insurance: https://7auto24insurance.org/
Quote

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-4sitemap-3homesitemap-6sitemap-10sitemap-4sitemap-6sitemap-2sitemap-5sitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-2sitemap-8sitemap-9sitemap-6sitemap-3sitemap-10sitemap-9sitemap-3sitemap-9sitemap-10rsssitemap-2sitemap-5rsssitemap-2sitemap-7sitemap-5sitemap-10sitemap-1rsssitemap-1sitemap-3sitemap-7rsssitemap-7homersshomesitemap-3sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-2sitemap-1sitemap-2sitemap-6sitemap-2sitemap-4rss