Menu

У Турківському районі через врізку в нафтопровід стався витік дизпалива

  • Джерело: Львівська Газета

Нафтопродукти забруднили ґрунт і потрапили в річку

Сьогодні, 29 травня, спеціалісти Держекоінспекції Львівської області здійснили виїзд у село Бориня Турківського району, де виявили вихід нафтопродуктів (дизельне паливо) ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс».

Перекачку дизельного палива продуктопроводом зупинили, аварійно-відновлювальні формування філії приступили до ліквідації забруднення.

У процесі обстеження місця події виявили, що причиною виходу нафтопродуктів стала розгерметизація внаслідок кримінальної врізки зловмисників у продуктопровід.

За повідомленням сайту Держекоінспекції Львівщини, візуально спостерігається забруднення ґрунту загальною площею 3122 м кв. Також є забруднення водних об’єктів, зокрема через потік без назви нафтопродукти потрапили в річку Яблоньку (притока р. Стрий, басейн р. Дністер). Аварійно-відновлювальні формування ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс» проводять ліквідаційні роботи.

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю відібрали проби ґрунту та води на визначення вмісту вуглеводнів неполярних.

Коментарі

0Joyce12.08.2017, 01:25#1
cheap car insurance online
[url="https://7auto24insurance.org/"]cheap car insurance
online
cheap auto insurance quotes
cheapest car insurance: https://7auto24insurance.org/
Quote

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-4sitemap-3homesitemap-6sitemap-10sitemap-4sitemap-6sitemap-2sitemap-5sitemap-7sitemap-1sitemap-8sitemap-2sitemap-8sitemap-9sitemap-6sitemap-3sitemap-10sitemap-9sitemap-3sitemap-9sitemap-10rsssitemap-2sitemap-5rsssitemap-2sitemap-7sitemap-5sitemap-10sitemap-1rsssitemap-1sitemap-3sitemap-7rsssitemap-7homersshomesitemap-3sitemap-3sitemap-7sitemap-1sitemap-2sitemap-1sitemap-2sitemap-6sitemap-2sitemap-4rss