Menu

У Римі покажуть українське кіно

  • Джерело: Львівська Газета
rim.jpg

В італійській столиці відбудуться Дні українського кіно

З першого до четвертого червня у Римі відбудуться Дні українського кіно. Покази пройдуть в одному з найзнаменитіших римських кінотеатрів Cinema Farnese, що розташований в історичному центрі італійської столиці на площі Кампо ді Фіорі.

Зокрема, італійським глядачам буде представлено фільм Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці», який було знято у копродукції Італії та України.

Також римській публіці будуть представлені: «Жива ватра» Остапа Костюка, «Трубач» Анатолія Матешка, «Моя бабуся Фанні Каплан» Олени Дем’яненко та класична стрічка Юрія Іллєнка «Білий птах з чорною ознакою».

Захід має на меті зробити ще міцнішими кінематографічні зв’язки між Італією та Україною та промотувати можливості українсьо-італійської копродукції.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами