Menu

40 тонн львівського сміття відтепер прийматиме Жидачів

  • Джерело: Вголос
Відтепер львівське сміття возитимуть ще й у Жидачів. Місто прийматиме 40 тонн сміття. Воно стало четвертим, котре у межах меморандуму підписало угоду про прийом сміття зі Львова. Про це повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, передає кореспондент «Вголосу». За його словами, Жидачівська міська рада проголовувала за прийом 40 тонн сміття в тиждень з обласного центру. Загалом на сьогодні в області ще тривають громадські слухання та сесії місцевих рад, під час яких обговорюють питання прийому львівського сміття. У деяких з них, до прикладу Миколаєві та Старому Самборі, громадські обговорення проводять  повторно. Нагадаємо, на сьогодні на полігони області також вивозять лише 80 тонн «львівського» сміття. 10 тонн - у Червоноград, 30 тонн – у Буськ та 40 тонн - у Новояворівськ. Щоденна ж потреба міста складає 500-600 тонн сміття.   «Вголос»  

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-9sitemap-3sitemap-1sitemap-4homesitemap-9sitemap-1sitemap-2sitemap-10sitemap-4sitemap-6homesitemap-2sitemap-3sitemap-1sitemap-9sitemap-4sitemap-3rsssitemap-10sitemap-9sitemap-2rsssitemap-3sitemap-4sitemap-5sitemap-2sitemap-3homesitemap-4sitemap-1sitemap-6sitemap-8sitemap-3rsssitemap-2sitemap-10sitemap-1homesitemap-3sitemap-7sitemap-4sitemap-1sitemap-3sitemap-4sitemap-10sitemap-3sitemap-9sitemap-3sitemap-3sitemap-4