Menu

У Львові громада УПЦ (КП) збудує храм і жіночий монастир

  • Джерело: ЗІК

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.


Згідно із документами, зводити храмовий комплекс будуть на земельній ділянці площею 0,2240 га. Церква – І черга будівництва, площа забудови – 155,00 кв м, загальна площа – 190,00 кв м. Жіночий монастир з дзвіницею – ІІ черга будівництва, площа забудови – 285,00 кв м, загальна площа – 700,00 кв м.


Граничнодопустима висота будівель – 26,50 м від умовної відмітки нуля до верхньої відмітки хреста церкви та 23,00 м від умовної відмітки нуля до верхньої відмітки хреста дзвіниці, 7,30 м від умовної відмітки нуля до верхньої відмітки конька даху жіночого монастиря.


Іншим своїм рішенням виконком затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво релігійною громадою Української греко-католицької церкви парафії Успення Пресвятої Богородиці у Сихівському районі м. Львова дзвіниці з допоміжними приміщеннями на вул. М. Максимовича, 2 зі знесенням існуючої аварійної каплиці.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами