Menu

Синютка назвав перевізника, який найгірше справляється з вивезенням сміття зі Львова

  • Джерело: ЗІК

Про це 21 квітня на брифінгу повідомив голова ЛОДА Олег Синютка.


«На превеликий жаль, ми маємо на сьогодні ситуацію, коли найгіршим перевізником, який вивозить ТПВ з території Львова, є комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс». Є ситуація, коли у великодню п’ятницю після нарад у ЛОДА єдиного керівника, якого не міг знайти директор департаменту ЖКГ, щоби врегулювати вивіз ТПВ, був директор комунального підприємства «Львівспецкомунтранс», – повідомив О.Синютка.


Голова ЛОДА також повідомив про випадок, коли перед Великоднем львівське сміття незаконно скинули поблизу Самбора.


«У ніч на суботу перед Великоднем перевізник, за документами «АВЕ Львів», який мав везти сміття зі Львова до Дніпра, це сміття знайшли на об’їзній Самбора. І тільки приїзд голови РДА утримав мешканців від самосуду над водіями, які поїхали у діаметрально протилежний бік. Зрозуміло, що кілька десятків тисяч грн, які перераховані за вивіз сміття у Дніпро, напевно, опинилися зовсім не там, де це передбачено міським бюджетом», – додав голова ЛОДА.


Як повідомлялося, сьогодні у Львівській ОДА керівники Львова, області та мери 20 міст Львівської області підписали меморандум про співпрацю щодо прийому львівського сміття на полігони області.


Час дії меморандуму – два роки. Відповідно до оприлюднених обсягів захоронення ТПВ, найбільшу кількість львівського сміття прийматимуть Новояворівськ (80 тонн на добу), Самбір (70 тонн), Миколаїв (60 тонн) та Дрогобич (50 тонн). Менші обсяги відходів зі Львова поїдуть до Червонограда (40 тонн), Стрия (40 тонн), Золочева (30 тонн), Борислава (30 тонн), Буська (30 тонн), Сокаля (30 тонн), Бродів (20 тонн), Жидачева (20 тонн), Радехова (20 тонн), Белза (10 тонн), Великих Мостів (10 тонн), Мостиськ (10 тонн), Перемишлян (10 тонн), Рави-Руської (10 тонн), Старого Самбора (10 тонн). Усього – 580 тонн. Приблизно така кількість відходів продукується у Львові щодня.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами