Menu

Діти-сироти потребують наставників

  • Джерело: ЗІК

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).Катря після уроків нетерпляче чекає на зустрічі зі своїми наставником. Восьмикласниця розповідає: з кожним роком виникає все більше дорослих запитань.«Старша людина знає більше, ніж ми. Її життєвий досвід дуже цінний, тому може нам багато пояснити», – говорить Катерина Настасова.Правила наставництва прості: знаходити час, аби хоч раз на тиждень проводити його з дитиною. Таким добродієм став пан Олег. Він вже півроку приходить до Каті у школу. За цей час вони заприязнилися і розмовляють про все на світі. На наполегливі прохання Каті Олег навіть зареєструвався у соцмережі.«Ставши другом-наставником, я поставив перед собою кілька завдань. По-перше, я хочу, аби дитина навчилася комусь довіряти. По-друге – не втрачала віру у себе», – розповідає Олег Песко.


Педагоги кажуть, що завдяки такій комплексній роботі значно легше виховувати школярів.


«Ми завжди раді тому, що до нас приходять люди і пропонують свою допомогу. Ми розуміємо, що є речі, які не можемо дітям дати», – коментує директор школи-інтернату №2 Андрій Закалюк.Цей проект триває вже чотири роки, та потреба у наставництві зростає. Добирають друзів за спеціальними анкетами, а діти розказують, чого саме чекають від наставника. Найпоширеніша відповідь – це друг, який не зрадить.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами