Menu

Старосамбірчани відправили посилки бійцям АТО

  • Джерело: ЗІК

За словами активіста громадської організації Миколи Гомонка, для краян оперативно підготували та відправили ще шість посилок з великодніми наборами продуктів та іншим у зону АТО. Про це сьогодні, 21 квітня, повідомив кореспондент IA ZIK.


На провідну неділю, написав на своїй сторінці у Фейсбук активіст Микола Гомонко, хлопці на передовій матимуть паску, шинку  і все, що потрібно, аби згадали рідних і в такий спосіб поєдналися з ними.


Допоміг у цій благодійній акції керівник відділення «Нова пошта» у м. Хирів Назар Мельничок. Він, як і попередніх разів, за свої кошти відправив в зону АТО захисникам держави із Старосамбірщини ці великодні посилки.


Нагадаємо, що волонтерський штаб Старосамбірської громадської організації «Майдан» перед тим організував акцію «Великодній кошик воїну АТО». Активісти спільними зусиллями із небайдужими краянами підготували та відправили на передову захисникам незалежності України – уродженцям Прикарпаття понад 60 посилок, а це майже дві тонни святкових продуктів.


Серед організаторів великодньої акції протоїєрей о. Іван Гальо, який неодноразово бував у зоні АТО як капелан, громадський активіст Василь Курій. Їхніми помічниками були пластуни міст Хирів, Старий Самбір, с. Стрілки, колектив Хирівської середньої школи, священнослужителі та парафіяни Хирівського деканату Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, приватні підприємці містечка Хирів і жителі навколишніх сіл.


До слова, це не перша гуманітарна допомога старосамбірчан, відправлена нашим оборонцям в зону АТО.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами